Biuro rachunkowe Kutno

Biuro rachunkowe Łowicz > Biuro rachunkowe Kutno online | Księgowość, usługi dla firm 2020

Biuro rachunkowości Kutno online | Pełna księgowość dla firm 2020

Tańsza alternatywa dla biur rachunkowych z Kutna

Wysyłaj dokumenty online i oszczędzaj!

adres biura

ul. 11 Listopada 2a,
99-400 Łowicz

telefony

+48 601 843 614
+48 607 803 614

wyślij wiadomość

Biuro rachunkowe Kutno

Przedsiębiorcy każdego dnia zmagają się z chaosem biznesowym. Poznawanie nowych przepisów prawa i stawianie czoła wymaganym formalnościom nie jest łatwym zadaniem. Pragniemy, aby nasi Klienci odczuwali satysfakcję z przebiegu współpracy oraz jej wyników. Aby tak się stało, nasze biuro rachunkowe stawia na indywidualne podejście do każdej sprawy. Warto zadbać o dobrą księgowość. Kutno nie jest w tej potrzebie odosobnione!

Certyfikowane usługi księgowe - Kutno

Nie trzeba borykać się z problemami samemu! Tutaj z pomocą przychodzi nasze biuro rachunkowości online. Kutno może na nie liczyć! Jesteśmy zespołem, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo – płacowej oraz finansowo – księgowej. Szeroka i przede wszystkim aktualna wiedza oraz bogata praktyka pozwalają nam oferować usługi najwyższej jakości.

Profesjonalne biuro księgowe - Kutno może na nas polegać

Przedsiębiorco! Nasze biuro rachunkowe odciąży Cię od obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości, a Ty będziesz mógł skupić się wyłącznie na rozwoju swojej firmy. Warto postawić na sprawdzone biuro rozrachunkowe – Kutno może liczyć na nasz profesjonalizm, a opinie Klientów tylko to potwierdzają!

Usługi księgowe i kadrowe - Kutno i okolice

Oferujemy szeroki wachlarz usług, wśród których znajduje się m.in. profesjonalna obsługa procesów związanych z naliczaniem wynagrodzeń, czy też administrowaniem dokumentacją pracowniczą. Dzięki nam problemem przestaną być już formalności takie jak:

 • sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów dotyczących trwania lub rozwiązania stosunku pracy,
 • rozliczanie zwolnień lekarskich, naliczanie zasiłków,
 • sporządzanie i przesyłanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych,
 • sporządzanie sprawozdań GUS,
 • sporządzanie regulaminów pracy, wynagrodzeń, BHP.
 • wyprowadzanie zaległości z tytułu rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS (reprezentacja przed US i ZUS)
 • księgi handlowe
 • ryczałt ewidencjonowany
 • wnioski o zwrot VAT za materiały budowlane (VZM)
 • pomoc w założeniu działalności gospodarczej
 • przepisy podatkowe, prawo i kodeks pracy
 • kadry i płace

 

Biuro rachunkowe online - Kutno obsłużymy zdalnie!

Jeśli interesuje Państwa profesjonalne biuro rozrachunkowe, Kutno ma dostęp do naszych usług również online. W naszej bogatej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług w rozsądnych cenach, a działania z nimi związane prowadzimy także przez internet.

Profesjonalne biuro rachunkowe i pełna księgowość - Kutno może liczyć na kompleksowe usługi

Kompleksowa obsługa księgowa to usługa na wagę złota, ale my oferujemy rozsądny cennik! Obsługa spółek (również spółki komandytowe), obsługa działalności gosp., obsługa fundacji oraz rozliczanie firm usługowych i produkcyjnych wchodzą w zakres naszych usług.

Postaw na obsługę księgową online - Kutno

Jako przedsiębiorca z miasta Kutno możesz wysyłać do nas dokumenty drogą elektroniczną. Zapewnij sobie merytoryczne wsparcie! Skontaktuj się z naszym biurem rachunkowym i zapomnij o formalnościach, które potrafią spędzić sen z powiek. Chętnie podejmiemy współpracę i zajmiemy się Twoją dokumentacją!