Biuro rachunkowe Kutno

Biuro rachunkowe Łowicz > Biuro rachunkowe Kutno

Tańsza alternatywa dla biur rachunkowych z Kutna

Wysyłaj dokumenty online i oszczędzaj!

adres biura

ul. 11 Listopada 2a,
99-400 Łowicz

telefony

+48 601 843 614
+48 607 803 614

wyślij wiadomość

Biuro rachunkowe Kutno

Przedsiębiorcy każdego dnia zmagają się z chaosem biznesowym. Poznawanie nowych przepisów prawa i stawianie czoła wymaganym formalnościom nie jest łatwym zadaniem.

Nie trzeba jednak borykać się z tym samemu! Jesteśmy zespołem, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo – płacowej oraz finansowo – księgowej. Szeroka i przede wszystkim aktualna wiedza oraz bogata praktyka pozwalają nam oferować usługi najwyższej jakości. Przedsiębiorco! Nasze biuro rachunkowe odciąży Cię od obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości, a Ty będziesz mógł skupić się wyłącznie na rozwoju swojej firmy.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, wśród których znajduje się m.in. profesjonalna obsługa procesów związanych z naliczaniem wynagrodzeń, czy też administrowaniem dokumentacją pracowniczą. Dzięki nam problemem przestaną być już formalności takie jak:

  • sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów dotyczących trwania lub rozwiązania stosunku pracy,
  • rozliczanie zwolnień lekarskich, naliczanie zasiłków,
  • sporządzanie i przesyłanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych,
  • sporządzanie sprawozdań GUS,
  • sporządzanie regulaminów pracy, wynagrodzeń, BHP.

Pragniemy, aby nasi Klienci odczuwali satysfakcję z przebiegu współpracy oraz jej wyników. Aby tak się stało, nasze biuro rachunkowe stawia na indywidualne podejście do każdej sprawy.

Jako przedsiębiorca z miasta Kutno możesz wysyłać do nas dokumenty drogą elektroniczną!

Zapewnij sobie merytoryczne wsparcie! Skontaktuj się z naszym biurem rachunkowym i zapomnij o formalnościach, które potrafią spędzić sen z powiek. Chętnie podejmiemy współpracę i zajmiemy się Twoją dokumentacją!